Par mums

Kāpēc izvēlas mūs?

Ērtai saziņai

Kontakti

Tālunis

+371 29282101

E-pasts

forceo@forceo.lv

Jautājumiem

Rakstīt ziņu

* Nosūtot ziņu, Jūs piekrītat SIA FORCEO privātuma politikai.

Mūsu stiprās puses

Mēs veidojam sistēmas, kas rada rezultātu un veido veselīgu vidi darbinieku attīstībai!

Iespēju identificēšana

Prasme uzlūkot uzņēmumu kā vienotu sistēmu un ātri diagnosticēt problēmsituācijas un iespējas uzlabojumiem

Pieredze

Pieredze dažādās nozarēs, kas ļauj pārnest veiksmīgākos risinājumus starp uzņēmumiem

Integritāte

Moderni integrētie risinājumi - attīstības projekti kombinācijā ar koncentrētām vadītāju apmācībām

FORCEO ir ekspertu apvienība, kuru apvieno ideja, ka uzņēmumu vadīšana ir pilnas slodzes darbs, ar kuru jānodarbojas profesionāļiem. Strādājam ar uzņēmumu īpašniekiem, padomēm, valdēm, izpilddirektoriem un funkciju vadītājiem. Savā darbā fokusējamies uz sistēmiskiem risinājumiem, tāpēc mūsu klienti parasti ir organizācijas ar darbinieku skaitu virs 50. 

Visbiežāk strādājam pie kompleksiem uzlabojumu projektiem, kurus iesākam ar sākotnējā stāvokļa novērtēšanu (funkciju auditu), kam seko rekomendācijas uzlabojumiem. Novērtēšanā izmantojam pašu izstrādātās metodikas un modeļus, par kuriem vairāk varat uzzināt apskatot mūsu video blogu

Stratēģiju izstrāde dažādu nozaru organizācijām ir otrs pieprasītākais pakalpojums. Esam izstrādājuši unikālu mērķošanas modeli un metodoloģiju, kas ļauj jebkurai organizācijai īsā laikā nonākt pie strukturētiem un jēgpilniem mērķiem.

Ticam, ka uzņēmums nevar būt labāks par tā vadītājiem. Regulāri veicam vadītāju vērtēšanu pēc to atbilstības ieņemamajam vadības līmenim un lomai. Nepieciešamības gadījumā veicam vadītāju apmācības un mentoringu.

Ņemot vērā, ka moderns uzņēmums nav iedomājams bez IT rīkiem vadītājiem, veicam validācijas prasību noteikšanu IT sistēmām  (sistēmu arhitektūra, specifikācijas izstrādātājiem, u.c.).

Konferences

Uzstāšanās konferencēs

Profesionāli lektori par uzņēmumu vadīšanas jautājumiem

Ja organizējat konferences, seminārus vai klientu pasākumus, jūsu rīcībā ir FORCEO eksperti Andris Balodis un Jānis Caune. Abiem lektoriem ir liela praktiskā pieredze, strādājot pie dažādu nozaru uzņēmumu attīstības projektiem. Esam izstrādājuši unikālus modeļus, kurus var ieviest ikvienā nozarē un kuri klausītājus iedvesmos jauniem sasniegumiem. Mēs esam atvērti dalīties nozares ekspertu konferencēs, diskusijās un seminaros

Populārākās tēmas:
  • Stratēģija
  • Procesu un projektu vadība
  • Līderība
  • Komandas saliedēšana
  • Darbinieku motivācija
  • Sistēmiska konfliku risināšana
  • Organizācijas kultūra
  • Personāla izaugsme
  • Klientu serviss
meeting, addis ababa, ethiopia
Atsauksmes

Ko par mums saka klienti?

Meistarklasē ir ļoti labi sabalansēta teorija ar praktiskajiem uzdevumiem. Īpaši noderīgi šķita projekta izstrādāšanas soļi (struktūra): detalizācija, mērķa noteikšana, risku vadība. Ļoti laba semināra vietas izvēle. Andris Balodis – augsta līmeņa pasniedzējs.

Inga Pētersone
SIA "Cido grupa"

Manuprāt, Andris lieliski iesaistīja visus dalībniekus darbā, diskusijās, skaidrojot lietas caur projektu vadības īpatnībām/ specifiku. Patika apmācību struktūra: teorija → kopīgā projekta piemērs → praktiskais darbs pie individuālā projekta. Video ilustrācijas, kas “atdzīvina” stāstījumu. Īpaši noderīgi šķita projekta komandas motivēšana, aizraušana! Vēlreiz pārliecinājos, ka viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Jābūt plānam, mērķim, kontrolei.

Dace Raciborska

Seesam Insurance AS

Vēlos pateikt vissirsnīgāko paldies Andrim Balodim par iedvesmojošo semināru projektu vadībā – divas dienas aizskrēja nemanot!
Bija labi līdzsvarots balanss starp teoriju un praktiskām darbībām.
Iepriekšējā darba specifikas dēļ man nebija nācies iedziļināties projektu vadībā – tas izrādījās interesanti un paveicami. Soli pa solim iziet cauri visiem projekta etapiem – tas bija pareizais piegājiens.

Inese Jaunzeme

Vidzemes reģionālās filiāles vadītāja
Mūsu komanda

FORCEO

Andris Balodis

Biznesa konsultants ar specializāciju organizāciju pārvaldībā, pārmaiņu īstenošanā, procesu optimizēšanā un projektu vadībā kopš 2004.gada. Konsultējis un strādājis pie attīstības projektiem Latvijas un ārzemju vadošajos ražošanas, pakalpojumu un tirdzniecības uzņēmumos, kā arī valsts pārvaldē. Maģistra grāds uzņēmumu un iestāžu vadībā. Praktiskais docents Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas fakultātē. Sertificēts ISO 9001 auditors. Pieprasīts lektors par vadības jautājumiem.

Dr. oec. Jānis Caune

Kopš 2011.gada Rīgas Tehniskās Universitātes, Inženierekonomikas fakultātes, Uzņēmējdarbības vadības katedras docents. Vairāk nekā 15 gadu pieredze dažādu uzņēmumu vadībā, kas ir līderi savās nozarēs. Vadības konsultāciju pieredze fokusējoties uz stratēģiju izstrādi, uzņēmumu pirkšanu, pārdošanu un apvienošanu, uzņēmumu īpašnieku konsultēšana. Aktīvi vada apmācību kursus par stratēģisko vadīšanu Latvijā, Krievijā un Austrumu valstīs. Grāmatas “Stratēģiskā vadīšana” autors. LTV1 jauno uzņēmēju TV sacensību“Firmas noslēpums” žūrijas loceklis.

Miks Balodis

Ilglaicīga pieredze uzņēmēju un valsts struktūru, pašvaldību, nevalstisko un profesionālo organizāciju sadarbības organizēšanā. Specializējies nozarēs, kur nepieciešama cieša sadarbība ar valsts pārvaldes institūcijām, tostarp arī ES projektu dokumentācijas sagatavošanā, projektu ieviešanā un realizācijā. Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Rīgas reģionālās padomes vadītājs, Salaspils Uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs. Organizējis uzņēmēju kongresus, konferences un apmācības. Piedalījies kā eksperts LTRK, reģionālo uzņēmēju biedrību un citu uzņēmēju organizāciju attīstības projektos. Pārdošanas treneris un konsultants. Specializējies uzņēmumu pārdošanas un tirgvedības stratēģiju izstrādē un konsultācijās.

Mūsu partneri

Kad darbu nevaram paveikt vieni paši, noder uzticami un kompetenti partneri. Kopā varam vairāk!

Ar PSI Mācību centru sadarbojamies kopš 2003.gada, ieviešot uzņēmumos kvalitātes vadības sistēmas un apmācot kvalitātes vadītājus. PSI pamatdarbības virzieni ir industriālo risku vadība, darba aizsardzība, vadības sistēmu konsultācijas, darbinieku apmācība un personāla kompetences novērtēšana. Praktiski visās PSI darbības jomās viņi Latvijā ir bijuši nozares pionieri.
Sense of Team ir viens no pieredzes bagātākajiem komandas veidošanas programmu īstenotājiem Latvijā ar jaunu vārdu kopš 2007.gada rudens, kad uzņēmuma korporatīvo klientu daļa atdalījās no biedrības Latvijas Pieredzes izglītības centrs. Sense of Team programmas tiek veidotas ar pārliecību, ka atvērta komunikācija ne tikai uzlabo cilvēku savstarpējās attiecības un uzņēmuma ilgtspējīgu attīstību, bet arī ir uzņēmuma ieguldījums kopā veidojot labāku pasauli.