mail copy

Vēlos uzzināt vairāk Ievadiet savu tālruņa Nr., un mēs tuvākajā laikā Jums piezvanīsim.
Lūdzu, aizpildiet lauku "Vārds"
Lūdzu, aizpildiet lauku "Tālruņa Nr."
Liels paldies. Jūsu ziņu esam saņēmuši. Tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies.
Katra uzņēmuma vadītāja lielākais sapnis ir saliedēta un mērķtiecīga KOMANDA. Šis uzdevums šķiet viegls un saprotams mazās organizācijās, tomēr paliek arvien grūtāk izpildāms lielās. Divi galvenie jautājumi, uz kuriem ir jāatbild uzņēmuma vadītājam – kas ir mana komanda un kā to saliedēt?

Komandas definēšana nav tik vienkārša, kā varētu šķist, jo rodas vienkārši, tai pat laikā grūti atbildāmi jautājumi – Cik liela ir vadības komanda? Vai komanda var būt viss uzņēmums? Viena no klasiskajām komandas definīcijām ir šada - “komanda ir neliela cilvēku grupa, kas ir apņēmusies sasniegt konkrētu mērķi”. Ir acīmredzami, ka šai nelielajai cilvēku grupai būtu jābūt tieši padotai uzņēmuma vadītājam un tai nebūt jābūt lielākai par 10 cilvēkiem. Definīcija atbild arī uz otru jautājumu, kā saliedēt - vienoties par konkrētu sasniedzamo mērķi.

Komandu saliedēšanas eksperti no Sense of Team un vadītprasmju attīstības eksperti no FORCEO ir apvienojuši savas darba metodes, lai radītu jaunu produktu “Stratēģisko mērķu noteikšana vadības grupā”. Piedāvātais produkts ir unikāls, jo vadības komandas saliedēšanai, kas ir pazīstams produkts, tiek piedota otra elpa, jeb papildus vērtība – tā ir uzņēmuma mērķu definēšana. Vienlaikus var teikt, ka salīdzinoši ierastajai ikgadējai stratēģiskās plānošanas sesijai tiek piedota papildus vērtība, vadības komandas saliedēšana neikdienišķos apstākļos.

Treniņa formāts un metodika

Treniņu vada 2 treneri. Nodarbību plāns un metodika tiek izstrādāta īpaši katrai komandai, izejot no uzstādītajiem treniņa mērķiem. Prāta uzdevumi mijas ar fiziskiem uzdevumiem, veidojot dalībniekos izpratni par komandas darbu, komunikācijas metodēm un mērķu nozīmi uzņēmuma vadībā.

Treniņa rezultāts:   

  • Saliedētāka vadītāju komanda;
  • Vienota izpratne par sasniedzamajiem mērķiem;
  • Definēti stratēģiskie un rezultātu mērķi nākamajiem 1 – 5 gadiem;
  • Pārskatīta uzņēmuma misija;
  • Pārskatītas uzņēmuma vērtības un normēta komanda.
Treneri

         Valdis Vanags

Valdis Vanags

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Treniņa mērķis
 
 Saliedēt uzņēmuma vadības komandu un vienlaicīgi definēt nākotnē sasniedzamos mērķus, uzņēmuma misiju un vērtības.
 

 
Treniņa norises ilgums 
Minimālais ilgums  - 2 dienas.
 

 
 

 
 
 
 

Vairāk jautājiet Andrim Balodim pa e-pastu: andris.balodis@forceo.lv vai tālruni 29 282 101.