mail copy

     Latvijas Biznesa Konsultantu Asociācija
LBKA logoLatvijas Biznesa Konsultantu Asociācija (LBKA) ir organizāciju un personāla attīstības industrijas profesionāla, nevalstiska organizācija, kas apvieno vadošos Latvijas Biznesa konsultantus un pārstāv to intereses. Asociācija ir Latvijas lielākā biznesa risinājumu EXPO 2013 un EXPO 2014 organizators. FORCEO partneris Andris Balodis ir LBKA valdes priekšsēdētājs kopš 2013.gada.

 

     PSI Mācību centrs
PSI logoAr PSI Mācību centru sadarbojamies jau kopš 2003.gada, ieviešot uzņēmumos kvalitātes vadības sistēmas un apmācot kvalitātes vadītājus. Uzņēmuma pamatdarbības virzieni ir industriālo risku vadība, darba aizsardzība, vadības sistēmu konsultācijas, darbinieku apmācība un personāla kompetences novērtēšana. Praktiski visās PSI darbības jomās viņi Latvijā ir bijuši nozares pionieri.  PSI darbojas jau gandrīz 20 gadus un turpina mainīt ierasto uzņēmumu vadības modeli, piedāvā apgūt attīstīto rietumu valstu zināšanas un pieredzi un palīdz tās likt lietā. 

 

     Sense of Team
SenseofTeam logoSense of Team ir viens no pieredzes bagātākajiem komandas veidošanas programmu īstenotājiem Latvijā ar jaunu vārdu kopš 2007.gada rudens, kad uzņēmuma korporatīvo klientu daļa atdalījās no Biedrības Latvijas Pieredzes izglītības centrs, kas joprojām realizē sociālos un jauniešu projektus. Sense of Team programmas tiek veidotas ar pārliecību, ka atvērta komunikācija ne tikai uzlabo cilvēku savstarpējās attiecības un uzņēmuma ilgtspējīgu attīstību, bet arī ir uzņēmuma ieguldījums kopā veidojot labāku pasauli.

 

Kā atšķirt procesus no projektiem? Kā tos vadīt?

    Jaunākais video:

Stratēģiskā plānošana un Mērķu stresa tests 

Vairāk jautājiet Andrim Balodim pa e-pastu: andris.balodis@forceo.lv vai tālruni 29 282 101.