mail copy

Andris Balodis

 Andris Balodis

Biznesa konsultants ar specializāciju organizāciju pārvaldībā, pārmaiņu īstenošanā, procesu optimizēšanā un projektu vadībā kopš 2004.gada. Vairāk nekā 10 gadu pieredze konsultējot un apmācot vairāk nekā 100 dažādus uzņēmumus Latvijā un ārzemēs.

Konsultējis un strādājis pie attīstības projektiem Latvijas vadošajos ražošanas, pakalpojumu un tirdzniecības uzņēmumos, kā arī valsts pārvaldē.

RTU praktiskais docents. Maģistra grāds uzņēmumu un iestāžu vadībā.
Sertificēts ISO9000:2000 vadošais auditors.

Pieprasīts lektors par vadības jautājumiem.

 Lasīt vairāk >>>

 

Jānis CauneDr. Jānis Caune

Kopš 2011.gada Rīgas Tehniskās Universitātes, Inženierekonomikas fakultātes, Uzņēmējdarbības vadības katedras docents.

Vairāk nekā 15 gadu pieredze dažādu uzņēmumu vadībā, kas ir Baltijas līmeņa līderi savās nozarēs.  Vadības konsultāciju pieredze ir vairāk nekā 5 gadi, fokusējoties uz uzņēmuma stratēģiju, uzņēmumu pirkšana, pārdošana un apvienošanās, uzņēmumu pārkārtošana, stratēģijas maiņa, uzņēmumu īpašnieku konsultēšana.

Strategiska vadisana

Aktīvi vada apmācību kursus par stratēģisko vadīšanu Latvijā, Krievijā un Austrumu valstīs.

 Grāmatas “Stratēģiskā vadīšana” autors.

LTV1 jauno uzņēmēju TV sacensību“Firmas noslēpums” žūrijas loceklis.

 Lasīt vairāk >>>

 

Miks Balodis

Miks Balodis

Ilglaicīga pieredze uzņēmēju un valsts struktūru, pašvaldību, nevalstisko un profesionālo organizāciju sadarbības organizēšanā. Specializējies nozarēs, kur nepieciešama cieša sadarbība ar valsts pārvaldes institūcijām, tostarp – arī ES projektu dokumentācijas sagatavošanā, projektu ieviešanā un realizācijā.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Rīgas reģionālās padomes vadītājs, Salaspils Uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs. Organizējis uzņēmēju kongresus, konferences un apmācības. Piedalījies kā eksperts LTRK, reģionālo uzņēmēju biedrību un citu uzņēmēju organizāciju attīstības projektos.

Pārdošanas treneris un konsultants. Ir darbojies starptautiskās kompānijās, nodrošinot klientu pārdošanas rezultātu izaugsmi. Specializējies uzņēmumu pārdošanas un tirgvedības stratēģiju izstrādē un konsultācijās.

Kā atšķirt procesus no projektiem? Kā tos vadīt?

    Jaunākais video:

Stratēģiskā plānošana un Mērķu stresa tests 

Vairāk jautājiet Andrim Balodim pa e-pastu: andris.balodis@forceo.lv vai tālruni 29 282 101.