mail copy

2.kārtas noslēgums.

Klūgu zārciņš. Viens no maniem pirmās kārtas favorītiem. Šajā raidījumā biznesa modelis mani gan nedaudz „atsēdināja”. Viņš tā kā nemaz netaisās savā firmā pīt zārciņus, bet pilnīgi visu „outsorcēt” (tas laikam palika aiz kadra). Un tas ir viens no biznesa projektiem!!! Tas, protams, nav slikti, bet ienes zināmas korekcijas vērtējumos. Finansējuma jautājums bija vienkārši ļoti labs iemesls, lai viņu nedaudz izaicinātu – arī izdevās!

Zefīrs – betons. Radoša darbnīca, kurā top viss kaut kas foršs no betona. Jau kuro reizi pārliecinājāmies, ka puiši ir talantīgi un lietu saprot. Bet kāpēc ir jāražo tās flīzes? To es joprojām nesapratu! Viņu vēriens ir ļoti atbilstošs tam, ko viņi dara – radoši izpaužas un visdrīzāk arī nopelna.

Maģiskā zobu suka. Uz otro kārtu puisis „noplīsa”, neko darīt – gadās!

Starp citu, sākot ar otrās kārtas beigām un tālāk arī pārējos raidījumos, ja godīgi, sāk jukt, kurš cik tālu ir ko izdarījis. Kā redzams ekrānā, žurnālistu cunftes pārstāvji „operē” ar blociņiem. Mēs pārējie - ar ausīm un izmisīgu komunikāciju ar savām pelēkajām atmiņas šūniņām.

Video. „Firmas noslēpums” 4.sezonas 6.raidījums

 

 

Vairāk jautājiet Andrim Balodim pa e-pastu: andris.balodis@forceo.lv vai tālruni 29 282 101.