mail copy

Caune EBIT 2015

Caune EBIT 2015

2015.gada martā notika nozīmīgākais 2015.gada līderības un vadības notikums Latvijā - prestižā vadītāju konference EBIT2015. Tajā piedalījās vairāk nekā 20 labākie referenti ar svarīgākajiem secinājumiem un atklājumiem, kas gūti ilglaicīgas pieredzes rezultātā un ir praktiski izmantojami biznesā. 

FORCEO bija viens no EBIT2015 partneriem, un mūsu partneris Jānis Caune konferencē uzstājās ar tēmu "Atlaist un Pieņemt", kurā stāstīja par to, vai cilvēki vadībā spēj pielāgoties tam, kas nepieciešams, vai mums vienkārši jāvadās saskaņā ar principu "atlaid un pieņem".

Pēc konferences saņēmām konferences rīkotāja pateicību:

Labdien, Jāni! Izsakām lielu pateicību par piedalīšanos VADĪTĀJU KONFERENCĒ EBIT2015 un palīdzību mums kopīgi radīt pasākumu. Mēs esam patiesi pagodināti, ka Jūs konferencē uzstājāties kā referents. Konference kļūst arvien atpazīstamāka un novērtēta biznesa vidē. Šogad tā sapulcināja gandrīz 400 līderu un vadītāju no dažādiem vietējiem un starptautiskiem uzņēmumiem. Ir svarīgi atzīmēt, ka vairāk nekā 95% no apmeklētājiem konferenci novērtēja kā ļoti labu (9 no 10), vai izcilu (10 no 10). Tā ir zīme, lai mēs varētu teikt, MILZĪGS PALDIES visiem referentiem un dalībniekiem, kuri palīdzēja šīm pasākumam norisināties. Turklāt, protams, tā arī ir zīme, lai pasākums nākamgad taptu vēl labāks.

Vēlreiz liels paldies, ka kopā mēs to paveicām un ceru, ka kopīgi nākotnē mēs spēsim paveiksim vēl vairāk!

— Dainius Baltrušaitis
     CEO of Confinn

Vairāk jautājiet Andrim Balodim pa e-pastu: andris.balodis@forceo.lv vai tālruni 29 282 101.