FORCEO

About us

About us

Convenient communication

Contacts

Phone

+371 29282101

E-mail

info@forceo.lv

Qustestions & Comments

Send message

Mūsu stiprās puses

Mēs veidojam sistēmas, kas rada rezultātu un veido veselīgu vidi cilvēku attīstībai!

Iespēju identificēšana

Prasme uzlūkot uzņēmumu kā vienotu sistēmu un spēja ātri diagnosticēt notiekošo uzņēmumā

Pieredze

Pieredze dažādās nozarēs, kas ļauj pārnest veiksmīgākos risinājumus

Integritāte

Moderni integrētie risinājumi - attīstības projekti kombinācijā ar koncentrētām vadītāju apmācībām

FORCEO ir ekspertu apvienība, kurus apvieno ideja, ka vadīšana ir pilnas slodzes, sarežģīts darbs. Ikdienas spriedze un atbildība organizāciju vadītājiem liek ik pa laikam palūgt “skatu no malas” un tad tie izvēlas mūs. Strādājam pārsvarā ar valdēm, izpilddirektoriem un funkciju direktoriem. Savā darbā fokusējamies uz sistēmiskiem risinājumiem, tāpēc mūsu klienti parasti ir organizācijas ar darbinieku skaitu virs 50. 

Visbiežāk strādājam pie kompleksiem uzlabojumu projektiem, kurus iesākam ar sākotnējā stāvokļa novērtēšanu, kam seko rekomendācijas uzlabojumiem. Novērtēšanā izmantojam pašu izstrādāto metodiku, par kuru vairāk varat uzzināt apskatot mūsu video blogu.

Stratēģiju izstrāde dažādu nozaru organizācijām ir otrs pieprasītājais pakalpojums. Esam izstrādājuši unikālu mērķošanas modeli un metodoloģiju, kas ļauj īsā laikā nonākt pie strukturētiem un jēgpilniem mērķiem. 

 Atsevišķa sadaļa ir darbs ar dažādu līmeņu vadītājiem, jo ticam, ka uzņēmums nevar būt labāks par tā vadītājiem. Regulāri veicam vadītāju vērtēšanu pēc to atbilstības ieņemamajam vadības līmenim. Nepieciešamības gadījumā īstenojam apmācības un mentoringu.

 Ņemot vērā, ka moderns uzņēmums nav iedomājams bez IT rīkiem vadītājiem, veicam prasību noteikšanu IT sistēmām (sistēmu arhitektūra, specifikācijas izstrādātājiem).

Konferences

Uzstāšanās konferencēs

Profesionāli lektori par uzņēmumu vadīšanas jautājumiem

Ja organizējat konferences, seminārus vai klientu pasākumus, iespējams jūs meklējat vieslektorus. Jūs rīcībā ir FORCEO eksperti Andris Balodis un Jānis Caune.Abiem lektoriem ir liela praktiskā pieredze, strādājot pie dažādu nozaru uzņēmumu attīstības projektiem. Esam izstrādājuši unikālus modeļus, kurus var ieviest ikvienā nozarē un kuri klausītājus iedvesmos jauniem sasniegumiem. Mēs aesam atvērti dalīties nozares ekspertu konferencēs, diskusijās un seminaros

Populārākās tēmas:
 • Stratēģija
 • Klientu serviss
 • Procesu un projektu vadība
 • Līderība
 • Laika menedžments
 • Komandas saliedēšana
 • Motivācija
 • Sistēmiskā konfliku risināšana
 • Organizācijas kultūra
 • Personāla izaugsme
 • Enerģijas menedžments
meeting, addis ababa, ethiopia
Atsauksmes

Ko par mums saka klienti?

Meistarklasē ir ļoti labi sabalansēta teorija ar praktiskajiem uzdevumiem. Īpaši noderīgi šķita projekta izstrādāšanas soļi (struktūra): detalizācija, mērķa noteikšana, risku vadība. Ļoti laba semināra vietas izvēle. Andris Balodis – augsta līmeņa pasniedzējs.

Inga Pētersone
SIA "Cido grupa"

Manuprāt, Andris lieliski iesaistīja visus dalībniekus darbā, diskusijās, skaidrojot lietas caur projektu vadības īpatnībām/ specifiku. Patika apmācību struktūra: teorija → kopīgā projekta piemērs → praktiskais darbs pie individuālā projekta. Video ilustrācijas, kas “atdzīvina” stāstījumu. Īpaši noderīgi šķita projekta komandas motivēšana, aizraušana! Vēlreiz pārliecinājos, ka viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Jābūt plānam, mērķim, kontrolei.

Dace Raciborska

Seesam Insurance AS

Vēlos pateikt vissirsnīgāko paldies Andrim Balodim par iedvesmojošo semināru projektu vadībā – divas dienas aizskrēja nemanot!
Bija labi līdzsvarots balanss starp teoriju un praktiskām darbībām.
Iepriekšējā darba specifikas dēļ man nebija nācies iedziļināties projektu vadībā – tas izrādījās interesanti un paveicami. Soli pa solim iziet cauri visiem projekta etapiem – tas bija pareizais piegājiens.

Inese Jaunzeme

Vidzemes reģionālās filiāles vadītāja
Mūsu komanda

FORCEO

Andris Balodis

Biznesa konsultants ar specializāciju organizāciju pārvaldībā, pārmaiņu īstenošanā, procesu optimizēšanā un projektu vadībā kopš 2004.gada. Vairāk nekā 10 gadu pieredze konsultējot un apmācot vairāk nekā 100 dažādus uzņēmumus Latvijā un ārzemēs. Konsultējis un strādājis pie attīstības projektiem Latvijas vadošajos ražošanas, pakalpojumu un tirdzniecības uzņēmumos, kā arī valsts pārvaldē. RTU praktiskais docents. Maģistra grāds uzņēmumu un iestāžu vadībā. Sertificēts ISO9000:2000 vadošais auditors. Pieprasīts lektors par vadības jautājumiem.

Dr. Jānis Caune

Kopš 2011.gada Rīgas Tehniskās Universitātes, Inženierekonomikas fakultātes, Uzņēmējdarbības vadības katedras docents. Vairāk nekā 15 gadu pieredze dažādu uzņēmumu vadībā, kas ir Baltijas līmeņa līderi savās nozarēs. Vadības konsultāciju pieredze ir vairāk nekā 5 gadi, fokusējoties uz uzņēmuma stratēģiju, uzņēmumu pirkšana, pārdošana un apvienošanās, uzņēmumu pārkārtošana, stratēģijas maiņa, uzņēmumu īpašnieku konsultēšana. Aktīvi vada apmācību kursus par stratēģisko vadīšanu Latvijā, Krievijā un Austrumu valstīs. Grāmatas “Stratēģiskā vadīšana” autors. LTV1 jauno uzņēmēju TV sacensību“Firmas noslēpums” žūrijas loceklis.

Miks Balodis

Ilglaicīga pieredze uzņēmēju un valsts struktūru, pašvaldību, nevalstisko un profesionālo organizāciju sadarbības organizēšanā. Specializējies nozarēs, kur nepieciešama cieša sadarbība ar valsts pārvaldes institūcijām, tostarp – arī ES projektu dokumentācijas sagatavošanā, projektu ieviešanā un realizācijā. Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Rīgas reģionālās padomes vadītājs, Salaspils Uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs. Organizējis uzņēmēju kongresus, konferences un apmācības. Piedalījies kā eksperts LTRK, reģionālo uzņēmēju biedrību un citu uzņēmēju organizāciju attīstības projektos. Pārdošanas treneris un konsultants. Ir darbojies starptautiskās kompānijās, nodrošinot klientu pārdošanas rezultātu izaugsmi. Specializējies uzņēmumu pārdošanas un tirgvedības stratēģiju izstrādē un konsultācijās.

Mūsu partneri

Sadarbība partnerorganizācijām

Ar PSI Mācību centru sadarbojamies jau kopš 2003.gada, ieviešot uzņēmumos kvalitātes vadības sistēmas un apmācot kvalitātes vadītājus. Uzņēmuma pamatdarbības virzieni ir industriālo risku vadība, darba aizsardzība, vadības sistēmu konsultācijas, darbinieku apmācība un personāla kompetences novērtēšana. Praktiski visās PSI darbības jomās viņi Latvijā ir bijuši nozares pionieri. PSI darbojas jau gandrīz 20 gadus un turpina mainīt ierasto uzņēmumu vadības modeli, piedāvā apgūt attīstīto rietumu valstu zināšanas un pieredzi un palīdz tās likt lietā.
Sense of Team ir viens no pieredzes bagātākajiem komandas veidošanas programmu īstenotājiem Latvijā ar jaunu vārdu kopš 2007.gada rudens, kad uzņēmuma korporatīvo klientu daļa atdalījās no Biedrības Latvijas Pieredzes izglītības centrs, kas joprojām realizē sociālos un jauniešu projektus. Sense of Team programmas tiek veidotas ar pārliecību, ka atvērta komunikācija ne tikai uzlabo cilvēku savstarpējās attiecības un uzņēmuma ilgtspējīgu attīstību, bet arī ir uzņēmuma ieguldījums kopā veidojot labāku pasauli.